Warunki użytkowania serwisu

Zakładając konto na senniku zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli nie zamierzasz ich przestrzegać nie trać swojego i naszego snu:

 

  • Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany/a, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania.
  • Zgadzasz się, że Administratorzy mają prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w archiwum.
  • Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za włamania prowadzące do pozyskania tych danych. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby serwis był możliwie bezpieczny.
  • Wobec osób działających na szkodę serwisu Administratorzy mają prawo podjąć kroki odcinające ich od serwisu